Revija Reporter
Magazin

Jasna Kuljaj šokirala Natalijo Verboten: »Ali je vse to naravno?«

A.S.

1. jul. 2025 16:45 Osveženo: 16:49 / 01. 7. 2025

Deli na:

Natalija Verboten, Lovro Prešiček, Ajda Mlakar in Jasna Kuljaj

Jaka Zorman

Ta petek, 4. julija, ob 20.00, bo ponovitev tiste oddaje Z Jasno in glasno!, v kateri je Jasna gostila Natalijo Verboten.

Poleg Natalije sta bila v oddaji še njena sodelavca Ajda Mlakar in Lovro Prešiček, voditelja Židanega popoldneva.

Natalija Verboten je prinesla s sabo izdelke lastne, naravne kozmetike.

Jaka Zorman

Natalija je Jasni je polaskala, da je njena oboževalka, saj je »gajstna«, odločna in inteligentna voditeljica, strelka, ki obvlada svoje delo in svoje področje, in jo je pogrešala na malih ekranih. Ocenjevali so tudi Natalijin videospot za pesem Amore mio, a ona ni smela ocenjevati.

Ajda in Lovro sta se smejala Jasninim in Natalijinim domislicam.

Jaka Zorman

In Jasna je »samo prenesla« stalna vprašanja svojih sodelavk Nataliji: »Ali je vse to naravno?« Sodelavke so seveda mislile na Natalijine atribute, ki jih je ponosno pokazala v videospotu. A vsi atributi so zelo dobro pritrjeni na svoje mesto. Natalija je zatrdila, da je vse absolutno naravno, le da je imela oblečene dobre kopalke, ki močno držijo »vse spodaj« pod mrežasto majico. Ker v videospotu Natalija, Jernej Kuntner in soigralci »vozijo vlakec«, so Natalijo poimenovali prva lokomotiva Slovenije. Oba gosta sta spot ocenila s petko, Jasna pa je dala oceno 3,5, in to »iz čiste fovšije«.

Jasna Kuljaj v oddaji Z Jasno in glasno! v družbi Veseljakovih voditeljev Lovra Prešička in Ajde Mlakar ter gostje Natalije Verboten.

Jaka Zorman

Oddaja je bila spet zabavna, gostje zgovorni in nasmejani in urica je minila, kot bi mignil. Lovro Prešiček je opazil, da so vse tri dame oblečene v barvo fuksije. Ženske se seveda niso strinjale z njim, kot se niso v nobeni stvari, ki jo je v oddaji povedal. Trdile so, da je to barva ciklame, roza barva, nikakor pa barva fuksije. A Lovro je vztrajal pri svojem.

Natalija pa je razkrila, da jo njen Dejan še zdaj včasih pokliče Roza, ker je roza pač njena najljubša barva. Ko ji je pred leti, ko telefoni še niso imeli š, č, ž - jev, napisal: Roza ... je vzhičena in raznežena Natalija napačno pomislila, da je hotel napisati Roža. »Za kazen je zdaj z mano že 18 let«, se je nasmejala Natalija.

Jasnino oddajo Z Jasno in glasno! si lahko ogledate vsak petek ob 20.00 na TV Veseljak Golica.