Reporter
Reporter
Naroči

Južnokorejski par padel v luknjo na pločniku


Mlad južnokorejski par je padel v luknjo, ki se je na pločniku v Seulu odprla pod njunimi nogami. Pretresljiv posnetek njunega padca je znova odprl vprašanja o varnostnih standardih v tej visoko razviti državi.

YouTube

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Na posnetku nadzorne kamere, ki je bil objavljen na svetovnem svetu, je videti, kako par kmalu po izstopu iz avtobusa pade skozi pločnik, očividci pa zgroženo opazujejo.

Nesreča se je zgodila minuli petek ob koncu praznovanja lunarnega novega leta v korejski prestolnici blizu gradbišča stanovanjske zgradbe, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Mladega moškega in žensko so iz tri metre globoke luknje rešili gasilci. K sreči se nista huje poškodovala in so ju po oskrbi odpustili iz bolnišnice.

V Južni Koreji se še vedno niso zacelile rane po lanski nesreči trajekta, v kateri je umrlo več kot 300 ljudi. Predsednica Park Geun Hye je po tragediji odredila pregled varnostnih standardov v državi.

Kljub temu se še naprej dogajajo nesreče. Oktobra lani je ob padcu skozi ventilacijsko rešetko med koncertom na prostem v Seongnamu južno od Seula umrlo 16 ljudi.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.