Štefka Kučan, soproga Milana Kučana, je razkrila, zakaj je postregla čaj protestnikom, ki so pred njeno hišo sežigali moževo biografijo
Vedela sem, da me ne bodo mogli udariti, ko bodo v roki držali skodelice – pa čaj je bil vroč in dobra obramba
Štefka Kučan
Moja prva misel takrat je bila, da bom ubranila dom, zato sem kar nekako spontano odkorakala pred hišo. Čaj sem ponudila, ker to pač narediš, ko pride kdo k tebi domov, poleg tega pa je bil zelo vroč in sem si mislila, da je tudi dobra obramba. Poleg tega sem vedela, da me ne bodo mogli udariti, ko bodo v roki držali skodelice.
Niso bili videti miroljubni, ampak s tistim čajem sem jih res presenetila. Mislim, da je bilo marsikaterega med njimi takrat kar malo sram.
Ključne besede
Zadnje izjave tedna
Pavle Rupar mi je javno grozil, da me bo »po gobcu užgal«
Novica Mihajlović
Golobova vlada je naredila škodo vsem državljanom, podjetjem in podjetnikom
Vesna in Dari Južna