Pospravljamo podstrešje: Marcel Štefančič in njegovi kloni
Včasih je bilo poletje za medije čas kislih kumaric, zdaj pa žal ni več tako. Letošnji pasji dnevi v slovenskih medijih so čas norih gob. O tem ni dvoma.
Katera halucinogena mušnica je do konca skisala možgane dopisnika našega osrednjega dnevnika, ki ima na srečo iz dneva v dan manj bralcev, da se je lotil pisanja nebuloz o Jožetu Pučniku, analiza še ni pokazala. Se je pa ta nepomembni novinarčič z močjo lastne poniglavosti, ne da bi mu kdo pomagal, čisto sam nepreklicno izbrisal. Zato ga na Podstrešju ne moremo omenjati. Naj ostane izbrisan!
A Marcel Štefančič? Ja, ta pa ravno obratno. Ta se je na naših ekranih še bolj razmnožil …
»S pospravljenim podstrešjem bolje vidimo, bolje slišimo in več razumemo,« tudi ta teden zagotavlja ekipa, ki jo sestavljajo Zlata Krašovec ter Bor in Lan Seušek.
Zlata Prinašalka