Corinna Schumacher Svet24.si

Schumacherjeva žena je ujetnica

hrvaška policija Svet24.si

Matija na predvečer božiča brutalno pretepel ...

20131106-00479542 Necenzurirano

100.000 evrov neto za popoldansko delo tudi šefu ...

tomaz smrkolj -STA Reporter.si

Rakavega bolnika bi operirali šele po njegovi ...

aleksander ceferin uefa re Ekipa24.si

Na Uefi šokirani: Madžari trdijo, da jim ...

Večina poslušalcev Central Cee-ja pozna po hitu Doja Odkrito.si

V Ljubljano prihaja svetovni reperski fenomen

ziga jelar Ekipa24.si

Še kamen bi zajokal! Slovenski skakalec s srce ...

Naročilo knjige OZADJE REPORTERJA IN MAGA
Svet

V pretepu migrantov v Veliki Kladuši umrl Maročan

Deli na:
V pretepu migrantov v Veliki Kladuši umrl Maročan

Migranti v Veliki Kladuši. - Foto: Primož Lavre

Policija Bosne in Hercegovine je včeraj preiskala več objektov v mestu Bihać, v katerih prebivajo migranti, poroča portal Dnevni Avaz. Kot so pojasnili na policiji, je v operaciji sodelovalo več kot sto policistov.

Med drugim so preiskali dijaški dom in še nedokončan dom za starejše. Iskali so sledi in predmete, ki izvirajo iz kaznivih dejanj, ter sledi in predmete za izvrševanje kaznivih dejanj, je povedala tiskovna predstavnica izpostave notranjega ministrstva v Unsko-sanskem kantonu Snežana Galić.

Dodala je, da so operacijo izvedli zaradi varnostnih razmer in zadnjih dogodkov v kantonu. Pri tem je izpostavila sobotni pretep med migranti v Veliki Kladuši, v katerem je umrl migrant iz Maroka. V povezavi s tem dogodkom so prijeli dva človeka.