Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

Slovenija

Začetka kriza premagana? Tina Maze tretja na slalomu v Leviju

Črnjanka Tina Maze je bila tretja na slalomu za svetovni pokal alpskih smučark v Leviju na Finskem. Prepričljivo je zmagala Američanka Mikaela Shiffrin (1:55,07), druga je bila Nemka Maria Höfl Riesch, ki je zaostal več kot sekundo (+1,06), Mazejeva pa je prve zmagovalne stopničke v Leviju osvojila z zaostankom 1,61 sekunde.

V finalno vožnjo se nista uvrstili Slovenki Maruša Ferk, ki je končala na 44. mestu, in Katarina Lavtar, ki je bila 46.

Mazejeva, ki je bila razočarana po 18. mestu na veleslalomu, s katerim se je konec oktobra začela nova sezona svetovnega pokala, je na drugi tekmi dokazala, da je še vedno na vrhunski ravni, s katero je v prejšnji zimi s številnimi rekordi osvojila veliki kristalni globus. V Leviju je pred tem najvišje mesto osvojila prav v minuli zimi, ko je bila četrta.