Za narod in stolčke v DZ: Srdit boj za prevlado med nacionalisti
13. maj. 2018 20:00


Zmago Jelinčič in Andrej Šiško
Na preboj v državni zbor upajo tudi SNS Zmaga Jelinčiča, Gibanje Zedinjena Slovenija Andreja Šiška in Stranka slovenskega naroda Marjana Žandarja. Najbližje temu sta Šiško in Jelinčič, a je veliko vprašanje, ali jima bo to uspelo.
Zadnja ankete med tremi strankami, ki izrazito poudarjajo svojo nacionalno usmeritev, še največ upanja dajejo SNS, čeprav je še daleč od štiriodstotnega praga, ki omogoča preboj v državni zbor.
V tiskani izdaji in v Trafiki24 več o možnostih, da nacionalistične stranke pridejo v DZ; katere imajo realne možnosti za dosego volilnega praga; o poskusu Jelinčiča, da se po letih odsotnosti vrne v parlament; o Šišku, ki je vzhajajoča zvezda slovenskih domoljubov in nacionalno usmerjenih Slovencev; o Jelinčiču in Šišku, starih znancih iz bombaškega procesa; kdo je bolj zagnan in kdo ima več denarja za kampanjo.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke