V nedeljo bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo
Dopoldne in sredi dneva se bo delno zjasnilo, popoldne in proti večeru pa se bo od zahoda spet zmerno pooblačilo.
Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 12 stopinj C. Jutri bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Pihal bo veter zahodnih smeri. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, na Gorenjskem do -4, najvišje dnevne od 9 do 15 stopinj C.
V ponedeljek bo v zahodni in osrednji Sloveniji pretežno oblačno, na vzhodu pa bo delno jasno. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Ponekod v zahodnih krajih bo lahko rahlo deževalo ali rosilo.
V torek bo oblačno, predvsem v zahodni in južni Sloveniji bo občasno deževalo.
Nad severnim Atlantikom in severnim delom Evrope je obsežno ciklonsko območje, nad južno Evropo in Sredozemljem pa je območje visokega zračnega tlaka. S severozahodnim vetrom priteka k nam v višinah nekoliko bolj suh zrak.
Dopoldne se bo od zahoda delno zjasnilo, popoldne pa se bo oblačnost spet povečala. V Tržaškem zalivu in v Kvarnerju bo zjutraj in dopoldne pihala burja.
Ostanite obveščeni
Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.
Jutri bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki bo gostejša v krajih vzhodno od nas. Krepil se bo veter zahodnih smeri.