Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

Motorist pri Kobaridu z veliko hitrostjo treščil v dva avta in na kraju umrl


Na regionalni cesti Kobarid-Tolmin pri kraju Mlinsko v občini Kobarid se je včeraj okoli poldneva pripetila prometna nesreča, v kateri je izgubil življenje 25-letni motorist z območja Divače.

motor-nesreca_profimedia1.jpg
Profimedia

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Zaradi nesreče je bila cesta dve uri zaprta.

Do nesreče je prišlo, ko je motorist, ki je vozil iz smeri Kobarida proti Tolminu, v Mlinskem zaradi neprilagojene hitrosti trčil v levi zadnji del osebnega avtomobila, ki je stal pravilno razvrščen za zavijanje levo. Nato je trčil še v osebni avtomobil s slovaškimi registrskimi oznakami, ki je pravilno pripeljal nasproti.

Kljub takojšnjemu posredovanju reševalcev je motorist na kraju prometne nesreče umrl, so sporočili iz Policijske uprave Nova Gorica.

Kraj prometne nesreče so si ogledali policisti, ki bodo o prometni nesreči podali poročilo na okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.

Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.