Janša in apostolski nuncij Janusz o aktualnih zadevah
14. apr. 2014 13:49 Osveženo: 10:00 / 09. 8. 2017


Apostolski nuncij Juliusz Januzs je danes na sedežu SDS v Ljubljani obiskal predsednika SDS Janeza Janšo. Med drugim sta se pogovarjala o političnih zadevah s poudarkom na odnosih med državo in Cerkvijo v luči napovedovanih sprememb zakona o verski svobodi, so v sporočilu za javnost pojasnili v SDS.
Predsednik SDS Janša je apostolskega nuncija seznanil z ocenami in pričakovanji stranke in opozicije v Sloveniji pred skorajšnjimi volitvami v Evropski parlament ter referendumom o noveli zakona o varstvu dokumentarnega in arhivskega gradiva ter arhivih.
Izmenjala sta tudi poglede na dogajanja v Ukrajini in nove razmere v Evropi in svetu po nezakoniti priključitvi Krima k Ruski federaciji, je SDS še navedla v sporočilu, objavljenem na spletni strani stranke.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke