Brez kupcev na dražbi prostorov SCT
19. jun. 2012 10:44 Osveženo: 10:01 / 09. 8. 2017


Današnja dražba za poslovne prostore družbe SCT na Slovenski cesti v Ljubljani, kjer je bil sedež družbe, je bila neuspešna, je za STA povedal stečajni upravitelj Leon Benigar Tošič. Predlagal bo tretjo dražbo, na kateri bo cena postavljena pri polovici likvidacijske vrednosti, torej pri okoli 470.000 evrih za posamezno nadstropje.
Stečajni upravitelj je pričakoval, da dražba ne bo uspela. Sedaj bo predlagal tretjo dražbo, na kateri bo po njegovih navedbah cena znašala 50 odstotkov likvidacijske vrednosti, torej okoli 470.000 evrov za posamezno nadstropje oz. okoli 1000 evrov za kvadratni meter opremljenih pisarniških prostorov.
Na današnji dražbi so bili prostori v treh nadstropjih zgradbe na Slovenski cesti 56 naprodaj po izklicni ceni skupno 2,22 milijona evrov, kar je bilo okoli 540.000 evrov manj kot na prvi dražbi. Cena za prostore v drugem nadstropju stavbe je bila okoli 731.000 evrov, za prostore v tretjem nadstropju okoli 786.000 evrov, za prostore v četrtem nadstropju pa nekaj manj kot 698.000 evrov.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke