Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

Razočaranje za Dončića in Dragića

Ekipa Dallas Mavericks je v peti tekmi v sedmih dnevih v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma visoko izgubila proti Houston Rockets s 108:133, Luka Dončič, je dosegel 26 točk, osem podaj in pet skokov v 28 minutah za domače in je zadnjo četrtino, ko je bil dvoboj že odločen, presedel na klopi. Izgubil je tudi Miami z Goranom Dragićem.

Brooklyn Nets je doma ugnal podprvake lige s 128:124, Dragić je bil tako kot Dončić v prvi peterki svojega moštva in je 19 točk, sedem podaj ter skok zbal v 31 minutah, iz igre je metal 7:18, zgrešil je vseh šest metov za tri točke in zadel vseh pet prostih metov.

Dallas bo po dnevu premora naslednjič igral v noči na torek po slovenskem času času, ko bo gostil Denver Nuggets, ki je v Phoenixu, kjer Vlatko Čančar ni igral za goste, premagal Suns s 120:112.

Košarkar Golden State Warriors Stephen Curry pa je na drugem mestu v zgodovini lige prehitel Reggiea Millerja, prišel je do številke 2561 pri zadetih trojkah v karieri in ga le še 411 uspešnih tovrstnih metov loči od Rayja Allena, ki je na prvem mestu. Curry se je na drugo mesto zavihtel v drugem polčasu, po katerem je njegova ekipa s 108:127 izgubila z Utah Jazz.