Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

Oh Luka, kako je to mogoče? 19 let imaš, pa počneš tole ... (VIDEO)

Košarkarji Real Madrida so dobili tretjo četrtfinalno tekmo proti Panathinaikosu z 81:74 in vodijo v seriji na tri zmage z 2:1. Enaki rezultati so tudi na preostalih treh prizoriščih; Himki je včeraj premagal CSKA Moskvo z 79:73 in znižal na 2:1.

Luka Dončić je v slabih 28 minutah dosegel sedem točk (met iz igre 3:12), ujel deset žog in trikrat podal. Anthony Randolph je zbral osem točk.

V vrste Real Madrida se je po osemmesečni odsotnosti zaradi poškodbe kolena vrnil Sergio Llull, ki je vseh svojih osem točk dosegel v zadnji četrtini, ključni koš, trojko z dodatnim prostim metom za zmago domačih pa je 50 sekund pred koncem tekme zadel Jaycee Carroll (17 točk). Pri Panathinaikosu je izstopal Nick Calathes s 26 točkami.

V torek je Žalgiris (Beno Udrih 6 točk, 6 podaj) premagal Olympiacos iz Pireja z 80:60 in povedel z 2:1, Baskonia pa je zabeležila prvo zmago proti aktualnemu evropskemu prvaku Fenerbahčeju (88:83) in znižala vodstvo Turkov na 2:1.

Četrte tekme so na sporedu jutri in v petek, morebitne pete pa 1. maja.