Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

pogacar Ekipa24.si

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

Luka in Dallas zmlela Washington, prihaja pa najboljša ekipa lige! (VIDEO)

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA v Washingtonu premagala Wizards s 109:87. Za zmagovite goste je Luka Dončić v 32 minutah dosegel 26 točk, osem skokov in šest podaj. Goran Dragić pa je za moštvo Miami Heat, ki je s 115:101 doma odpravilo Cleveland Cavaliers, v 27 minutah zbral 13 točk, štiri podaje in dva skoka.

Miami je peti na vzhodnem delu lige, kjer vodi Philadelphia, Dallas pa je na zahodnem sedmi, na čelu je vodilna ekipa celotne lige Utah Jazz.

Prav Utah bo naslednji tekmec Dončića in soigralcev v Dallasu v noči na torek po slovenskem času. Ekipa Jazz je tokrat v Salt Lake Cityju kar s 137:91 odpihnila Orlando Magic in dosegla dvaindvajseto domačo zmago v nizu, kar je klubski rekord, z 18 trojkami do začetka drugega polčasa, ko je bilo 78:40, pa je postavila rekord lige.