Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

luka doncic Ekipa24.si

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

Euro 2016: Belgijci in Nemci razbili Madžare in Slovake, Francozi so se namučili z Irci

Drugi dan tekem osmine finala evropskega prvenstva v nogometu je Francija z dvema goloma Griezmanna izločila Irsko, Nemčija je po prepričljivi zmagi nad Slovaško še brez prejetega zadetka, Belgija pa je Belgija Madžarski nasula štiri gole.

Belgija je v šesti tekmi osmine finala evropskega prvenstva v nogometu v Toulousu premagala Madžarsko s 4:0 (1:0) in se bo v petek v Lillu pomerila z Walesom za mesto v polfinalu. Na lepi tekmi so za Belgijo zadeli Toby Alderweireld (10.), Michy Batshuayi (78.), Eden Hazard (80.) in Yannick Carrasco (91.).

Nemčija je v peti tekmi osmine finala evropskega prvenstva v nogometu v Lillu s 3:0 (2:0) premagala Slovaško in se bo v četrtfinalu pomerila z zmagovalcem ponedeljkovega obračuna (18.00) med Italijo in Španijo. Zadetke so dosegli Jerome Boateng (8. minuta), Mario Gomez (43.) in Julian Draxler (63.).

Gostiteljica Francija je v četrti tekmi osmine finala nogometnega evropskega prvenstva v Lyonu premagala Irsko in se bo v četrtfinalu pomerila z zmagovalcem ponedeljkovega večernega obračuna med Anglijo in Islandijo. Za Irsko je zadel Robbie Brady v tretji minuti iz enajstmetrovke, za Francijo pa je bil uspešen Antoine Griezmann (58. in 61.).