Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

luka doncic Ekipa24.si

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

Celje spet slavi svoje rokometaše: že 22. naslov državnih prvakov

Celjski rokometaši slavijo že 22. naslov državnih prvakov. - Foto: Twitter/RK Celje Piv. Laško

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so po včerajšnji zmagi nad Riko Ribnico z 29:21 (16:8) v osmem krogu končnice za prvaka v ligi NLB osvojili peti zaporedni in skupno 22. naslov državnih prvakov.

Celjska zasedba, ki je v tej sezoni slavila tudi v pokalnem tekmovanju, je najbolj uspešna slovenska rokometna ekipa vseh časov. Drugi na večni lestvici so Velenjčani, ki so doslej trikrat osvojili državno prvenstvo, po enkrat so slavili še Koprčani in Prulčani.

Izbranci velenjskega trenerja na celjski klopi Branka Tamšeta so izkoristili prvo zaključno žogo za ubranitev naslova, dva kroga pred koncem končnice za prvaka pa imajo pred drugouvrščenimi Ribničani že nedosegljivih šest točk prednosti. Celjani so si po končnem zmagoslavju v državnem prvenstvu v prihodnji sezoni izborili nastop v ligi prvakov, Ribničani pa bržkone v pokalu EHF.