Zmago Jelinčič, Monika Jelinčič Reporter.si

Bivši sosed o Zmagu Jelinčiču: Nekoč je ...

Trovanti - živi kamni iz Romunije

Irena in Božo Njena.si

MasterChef: iz ozadja presenetila Irena in Božo

Absurdna statistika Luke Dončića: koliko podaj?! (VIDEO)

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma premagala Washington Wizards s 125:124, Luka Dončič je za zmago v 39 minutah dosegel trojni dvojček z 31 točkami, kar 20 podajami in 12 skoki. Dorian Finney-Smith je s trojko 9,3 sekunde pred koncem dosegel zadnji odločilni koš, podal mu je prav Dončić.

Slovenski zvezdnik je 1,3 sekunde pred koncem ujel še žogo po zgrešenem metu tekmecev in s tem poskrbel za slavje domačih.

Na preostalih dveh tekmah s slovenskima košarkarjema ni bilo tako dramatično v zaključku. Miami Heat je s 124:107 v Clevelandu ugnal Cavaliers, Denver Nuggets pa s 110:104 v Los Angelesu Clippers.

Goran Dragić je v igro vstopil s klopi Miamija in v 29 minutah dosegel devet točk, sedem podaj in pet skokov, Vlatko Čančar pa za Denver ni igral.