Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

Pospravljamo podstrešje: Za blagor domovine – nabirka za pingvine!


Slovenijo je minuli teden pretresla vest, da je vlada premierke magistrice Alenke Bratušek po skrbni analizi zapuščine vladavine Janeza Janše ugotovila, da so možnosti prihodnjega razvoja naše države slabe.

p17_2013.jpg

 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Čeprav se je z izvolitvijo premierke magistrice Alenke Bratušek – v trenutku, ko o tem poročamo, je namreč še vedno magistrica –končala razvpita stoletna lakota, nam zdaj znova grozi pomanjkanje, saj je slovenskih žuljev lačni ameriški imperializem spet na pohodu. Sredi bele Ljubljane nas denimo zajeda ameriški veleposlanik Joseph Mussomeli. Še sreča, da smo zaradi poostrene budnosti zdravih sil pod vodstvom Jožeta Pirjevca nevarnost hitro opazili in se ji uprli s kleno domačo besedo: Mussomeli go home!

»S pospravljenim podstrešjem bolje vidimo, bolje slišimo in več razumemo,« tudi ta teden zagotavlja ekipa, ki jo sestavljajo Zlata Krašovec ter Bor in Lan Seušek.

Zlata Prinašalka

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.