Stéphanie Beaudoin, najbolj privlačna tatica vseh časov
21. sep. 2014 8:03 Osveženo: 10:00 / 09. 8. 2017


Obiskovalci svetovnega spleta so jo razglasili za najbolj privlačno zločinko vseh časov. Stéphanie Beaudoin, 21-letna Kanadčanka, je bila aretirana zaradi 108 prekrškov in kaznivih dejanj v samo mesecu dni, poroča Huffington post.
Svetovni splet je dobil žensko različico 30-letnega Jeremyja Meeksa, ki so ga potem, ko je policija po aretaciji zaradi šestih kaznivih dejanj objavila njegovo fotografijo na spletu, razglasili za najbolj privlačnega zapornika.
Enako se zdaj dogaja z Beaudoinovo, mladenko iz Victoriavilla v Kanadi, ki je bila aretirana zaradi 108 prekrškov in kaznivih dejanj, med drugim zaradi 42 vlomov in ropov v samo mesecu dni. Pri njej so našli kar devet ukradenih pištol, še poročajo kanadski in ameriški mediji.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke