Reporter
Reporter
Naroči

Dvojec iz luksemburškega nabiralnika: kako je lastnik Pristopa prišel do trgovskega centra v Velenju


Razkrivamo, kako je Primož Pusar, lastnik komunikacijske skupine Pristop prišel do lastništva trgovskega centra Nova Velenje. Lastniške povezave vodijo v Luksemburg, nepremičnino pa je pred dobrim letom kupil od državne DUTB oziroma slabe banke.

ula spindler primoz pusar fb pristop ziga kalan.jpg
Pristop/Žiga Kalan
Par Ula Spindler in Primož Pusar obvladuje Pristop.

Nenad Glücks
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Ali mu je pri nakupu centra Nova Velenje pomagal njegov prijatelj Matej Pirc iz DUTB?



Kakšno vlogo pri luksemburškem podjetju od Pusarja ima nekdanji vodilni v holdingu ACH Rasto Oderlap.

Kdo je lastnik velikega stanovanja v centru Ljubljane, v katerem živi Primož Pusar s svojo zasebno in poslovno partnerko Ulo Spindler.

Kako je s slovesom zadnjega iz stare garde Aleša Razpeta par Pusar – Spindler dokončno zavladal na Pristopu.

Kdaj je dvojec iz Pristopa sklenil pogodbo o delitvi skupnega premoženja in ureditvi premoženjskopravnih razmerij med zunajzakonskima partnerjema.

V katerem prestižnem hotelu v Italiji, kjer so nočitve tudi po več kot tisoč evrov, sta si privoščila dopustovanje.

VEČ V TISKANI IZDAJI REPORTERJA IN TRAFIKI24

reporter02-2023_naslovka.jpg

Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.