Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

Visoka zmaga Dragićevega Miamija

Košarkarji Miamija so ponoči v severnoameriški ligi NBA visoko s 107:89 premagali Orlando Magic.

V ekipi iz Floride je 30 minut igral tudi slovenski zvezdnik Goran Dragić ter k zmagi dodal 14 točk, šest podaj, štiri skoke, tekmecem pa ukradel tudi dve žogi.

Pri Miamiju je bil z 20 koši najbolj učinkovit Josh Richardson, dve manj je dosegel Wayne Ellington, Kelly Olynyk pa je 15 točkam dodal 12 skokov. Pri Orlandu je bil z 19 točkami in osmimi skoki najbolj razpoložen Elfrid Payton.

Miami je tokrat zablestel v zadnji četrtini, ki jo je dobil z 39:21 in se po petih porazih veselil prve zmage proti Orlandu. Samo v tem delu je Richardson dosegel 14 svojih točk, Ellington pa je zadel štiri trojke. "Velika zmaga. Res smo jo potrebovali," pa je uspeh z besedami pospremil Dragić.

Druga resnica je, da Orlando ni v vrhunski formi, saj je izgubil deveto tekmo zaporedoma in je trenutno predzadnja ekipa na vzhodu.

Miami zdaj čakata dva prosta večera, nato pa nova domača tekme, ko bo na Floridi gostovala ekipa iz Brooklyna.