Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

V Rusiji ustrelili mladega nogometaša


Ruski nogomet je pretresla novica, da je v strelskem napadu v Dagestanu umrl 20-letni član Anžija Mahačkale Gasan Magomedov. Branilca, ki se je najbolje znašel na levi strani, so neznanci napadli v bližini njegovega doma, strelnim ranam pa je podlegel na poti v bolnišnico.

Reuters

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Magomedov je igral za rezervno ekipo Anžija, nanj pa so streljali, ko se je z avtomobilom vračal domov. Motiv napada zaenkrat še ni znan, streljali pa so z avtomatsko puško. Lokalna policija je sporočila, da zaenkrat niso našli očividcev, sprožili pa so preiskavo.

"Nogometni klub Anži izreka globoko sožalje družini in bližnjim. Umor Gasana je tragedija tudi za nas. V kratkem bi dopolnil 21 let in je bil dober fant," so zapisali na spletni strani Anžija.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.