Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

pogacar Ekipa24.si

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

Tina Trstenjak ima zlato!

Slovenija se je uvrstila med dobitnice kolajn na olimpijskih igrah v Rio de Janeiru. Kolajno najžlahtnejšega sijaja je priborila judoistka, Celjanka Tina Trstenjak, ki je v kategoriji do 63 kilogramov v finalu z iponom premagala Francozinjo Clarisse Agbegnenou ter Sloveniji priborila dvajseto medaljo na poletnih olimpijskih igrah.

Dišalo je še po enem slovenskem odličju. Slovenski kanuist Benjamin Savšek je bil na olimpijskih brzicah Deodoro na dobri poti, a so po dveh dotikih vratc sanje o kolajni splavale po vodi. Pristal je na šestem mestu.

Rokometaši so v drugem krogu skupine B premagali ekipo Brazilije z 31:28 (16:13). Z drugo zmago so se zelo približali uvrstitvi v četrtfinale.

Jadralec Vasilij Žbogar je odlično začel olimpijske boje v Riu. V uvodnih dveh plovih je zasedel tretje in prvo mesto ter je skupno na vrhu. Anja Klinar je na 200 metrov delfin v polfinalu zasedla 15. mesto.