Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

Luka Dončić Ekipa24.si

Dončič je kralj! Vsi se posebej pripravljajo na ...

Šok za Liverpool: po 68 tekmah brez poraza na domačem Anfieldu je prišel na obisk Burnley ...

Ena od najslabših ekip prve angleške nogometne lige, Burnley, je končala niz 68 tekem Liverpoola na domačem stadionu Anfield brez poraza. V zaostali tekmi 18. kroga so gostje zmagali 1:0 po zadetku Ashleyja Barnesa iz enajstmetrovke v 83. minuti.

Zasedba Jürgena Kloppa je brez zmage v angleškem prvenstvu že pet tekem, po tretjem porazu v tej sezoni pa za vodilnim Manchester Unitedom zaostaja šest točk.

Burnley je dosegel šele deseti zadetek na osemnajstih tekmah, s peto zmago v sezoni pa se je povzpel na 16. mesto v 20-članski ligi.

Liverpool je nazadnje na svojem stadionu izgubil 23. aprila 2017 proti Crystal Palacu z 1:2.