Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

elsnik Ekipa24.si

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

Košarkar s pričesko z besedo Paris in podobo Eiffelovega stolp

Košarkarji New Yorka so zabeležili peto zmago v sezoni in se tako približali petdesetodstotnemu izkupičku. Pred domačimi gledalci so premagali eno najslabših zasedb v ligi Charlotte s 95:87.

Junak oziroma osrednja figura dvoboja je bil 26-letni Kevin Seraphin, rojen v Francoski Gvajani, ki si je nosil pričesko na glavi z besedo Paris in podobo Eiffelovega stolpa. V vsega trinajstih minutah je dosegel 12 točk. Prvi strelec tekme je bil Carmelo Anthony (29 točk, 13 skokov), Saša Vujačič pa je imel skromno minutažo - 6 minut, v katerih je dvakrat neuspešno vrgel na koš.

V zgodovino lige se je vpisal član Minnesote Kevin Garnett. Postal je šele peti igralec, ki je na parketu preživel več kot 50.000 minut. Pri 39. letih se je pridružil Kareem Abdul-Jabbarju, Karlu Malonu, Jasonu Kiddu in Elvinu Hayesu.