Reporter
Reporter
Naroči

Jan Plestenjak bo na Aktualovem rojstnem dnevu v Stožicah


Jan Plestenjak je vedno dobrodošel gost, tako na Aktualu kot na rojstnodnevnem koncertu, ki ga prirejajo Aktualovci v petek, 1. decembra v Stožicah. Jana Plestenjaka so razkrili kot šestega nastopajočega. Kaj je lepšega, kot videti skupaj na odru glasbenike kot so Dražen Zečić, Davor Borno, Tanja Žagar, Goran Karan in Klapa Kampanel, in zdaj še Jan Plestenjak.

Na Aktualovem 16. rojstnem dnevu bo nastopil tudi Jan Plestenjak!
Luka Švigelj
Na Aktualovem 16. rojstnem dnevu bo nastopil tudi Jan Plestenjak!

Reporter
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Jan je v studiu obujal spomine na čas, ko je prvič razprodal dvorano Stožice. V novem Aktualovem studiu, ki ga je pohvalil kot enega najlepših in najbolj opremljenih v Sloveniji, sta ga gostila Rudi Sieger in Tamara Goričanec, ki sta na polno plesala ob dveh pesmih, ki ju je zapel v živo, Meni dobro je in Čao, lepa.

Jan je v studiu tudi zapel.
Luka Švigelj
Jan je v studiu tudi zapel.

O puncah je povedal, da znajo biti malo zafrknjene. O presenečenjih pa to, da jih ne mara preveč. In da milo prosi svoje prijatelje, naj mu za rojstni dan ne pripravljajo kakšnih zabav presenečenja, na katere bi lahko prišel slabe volje, in kaj bi bilo potem?

A za Aktualov rojstni dan 1.decembra je obljubil, da bo prišel dobre volje in da bo vse samo dobro.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.