Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Nas bo Elon Musk pokončal?

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

Hud udarec za hrvaški nogomet: Španci ponižali svetovne podprvake

Španska nogometna reprezentanca je na drugi tekmi elitne skupine lige narodov v Elcheju ukanila svetovno podprvakinjo Hrvaško s 6:0 (3:0). Za Španijo so zadeli Saul Niguez (24.), Marco Asensio (33.), Lovre Kalinić (35./avtogol), Rodrigo (49.), Sergio Ramos (57.) in Isco (70).

Islandija je v elitni skupini doživela drugi visoki poraz, po polomu v Švici z 0:6 je morala priznati premoč tudi Belgiji, ki je v gosteh slavila s 3:0 (2:0). Za "rdeče vrage" je dva gola dosegel zvezdnik Manchester Uniteda Romelu Lukaku v 31. in 81. minuti, prvi gol pa je prispeval Eden Hazard v 29. minuti.

V skupini B je BiH z golom zvezdnika Rome Edina Džeka ukanila slovensko severno sosedo Avstrijo z 1:0, v tretjem kakovostnem razredu C pa sta bili na sporedu dve tekmi. V skupini 3 je Finska ukanila Estonijo z 1:0, Madžarska je bila boljša od Grčije z 2:1.

V skupini D sta se Moldavija in Belorusija razšla brez golov, Luksemburg pa je slavil v San Marinu s 3:0.