Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

Chelsea Clinton v upravnem odboru Expedie


Hči nekdanje demokratske predsedniške kandidatke Hillary Clinton je dobila službo kot ena od direktoric spletnega potovalnega podjetja Expedia.

chelsea-clinton_re_31.08.14.jpg
Reuters

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Chelsea Clinton naj bi po poročanju ameriških medijev dobila letno plačo v višini najmanj 300.000 dolarjev, deloma v gotovini, deloma v delnicah.

V upravnem odboru Expedie, ki jo vodi glavni izvršni direktor Barry Diller, je 14 direktorjev in ena od njih bo Chelsea Clinton, ki je z izdajateljsko hišo Penguin sklenila pogodbo za objavo njene knjige za otroke.

Knjiga naj bi bila objavljena do 30. maja, njen naslov pa bo "Vztrajala je". Knjiga bo opisala 13 znanih Američank, med njimi Oprah Winfrey, vrhovno sodnico Sonio Sotomayor, borko za pravice pobeglih sužnjev Harriet Tubman, za zdaj pa ni informacij, da bo v njej tudi avtoričina mama.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.