Prijavljeni ste kot
16. apr. 2017
Trgovska družba Kompas Shop je objavila namero za prevzem ljubljanske veleblagovnice Nama.
Delavska svetovalnica in Visokošolski sindikat Slovenije opozarjata na izkoriščanje čistilk ljubljanske veterinarske fakultete.
Cerkev se na velikonočnih vigilijah, osrednjemu dogodku velikonočnega tridnevja, že stoletja veseli novih članov skupnosti.
15. apr. 2017
Na mejnih prehodih proti morju se je dopoldne promet začel spet gostiti.
Največji krščanski praznik, veliko noč, letos praznujemo z dvojnim občutkom nemoči in strahu.
Danes bo pretežno oblačno, občasno bo deževalo. Več padavin bo sredi dneva in popoldne, predvsem v jugozahodni Sloveniji bodo tudi nevihte. Najmanj dežja bo na severovzhodu države.
Na lokalni cesti v Gorišnici je včeraj okoli 14. ure prišlo do prometne nesreče, v kateri je umrla 78-letna voznica osebnega avtomobila.
Hrvaško zunanje ministrstvo je včeraj za STA potrdilo, da ni prejelo nobene slovenske diplomatske note zaradi školjčišča, ki ga je umaški ribič postavil sredi Piranskega zaliva.
14. apr. 2017
Zoper Noviča je bil takoj po obsodbi na 25 let zapora zaradi umora Janka Jamnika odrejen tudi pripor.
Na kranjskem okrožnem sodišču se je danes nadaljevalo sojenje Sandi Alibabić in Mirzanu Jakupiju.
Pred mejnim prehodom Obrežje je po podatkih Prometno-informacijskega centra pol kilometra zastoja.
Poslanec Janko Veber, podpredsednik SD in nekdanji obrambni minister, predlaga vodstvu svoje stranke, da zahteva razrešitev Boruta Jamnika iz vodstva Modre zavarovalnice in izvedbo revizije Računskega sodišča.
Ljubljansko okrožno sodišče je Gregorja Makovca zaradi vpletenosti v več kaznivih dejanj, ki jih je storil v času, ko je delal kot domžalski policist, obsodilo na tri leta in osem mesecev zapora.
Na današnji veliki petek pred praznikom velike noči se kristjani spominjajo Jezusove smrti na križu.
Zastoji so na dolenjski avtocesti med priključkom Brežice in mejnim prehodom Obrežje v smeri Hrvaške (deset kilometrov).
Kmalu po velikonočnih praznikih (v sredo, 19. aprila) bo ljubljanska Drama krstno uprizorila predstavo Biblija, prvi poskus v režiji Jerneja Lorencija.
Smetarji so se pripeljali že zgodaj zjutraj in na deponijo odpeljali povečano fotografijo komunističnega zločinca Josipa Broza Tita. Fotografija tokrat ni bila odvržena med kosovni material, temveč med običajne dnevne odpadke.