Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

Vratarska legenda odhaja: To bo moja zadnja sezona, pravi Buffon

Italijanski nogometni vratar, 39-letni Gianluigi Buffon, je včeraj sporočil, da bo prihajajoča sezona njegova zadnja v blesteči karieri.

"Da, lahko potrdim, da bo to moja zadnja sezona. Pred mano je še nekaj pomembnih tekem, kariero pa bi rad končal na svetovnem prvenstvu v Rusiji," je v pogovoru za televizijski športni program Sky Sport 24 dejal Buffon.

Za Buffona bo svetovno prvenstvo v Rusiji, seveda, če se bodo Italijani nanj uvrstili, trenutno imajo po šestih krogih na drugem mestu 16 točk, kolikor jih ima tudi vodilna Španija, že šesto v njegovi blesteči karieri, ki pa bi jo morda vendarle lahko podaljšal še za eno.

"Če bomo z Juventusom osvojili ligo prvakov, bi jo podaljšal še za eno, da bi s svojim klubom skušal priti še do naslova svetovnega klubskega prvaka," si je še pustil odprta vrata neuničljivi Buffon, ki je za italijansko reprezentanco do zdaj branil že na 169 tekmah.