Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

Mazejeva z nastopi v Vailu zaslužila 92.000 evrov

Tina Maze je končala na drugem mestu za Avstrijko Anno Fenninger po zaslužkih na svetovnem prvenstvu v Beaver Creeku in Vailu. Fenningerjeva je za tri medalje in četrto mesto dobila 115.000 (95.000 evrov) švicarskih frankov, 111.000 frankov (92.000 evrov) pa Mazejeva za prav tako dve zlati in srebro, imela pa je še peto mesto.

Avstrijec Marcel Hirscher je bil tretji, čeprav je imel prav tako dve zmagi in drugo mesto. Dobil je 73.333 frankov, ker je eno od zlatih medalj dobil na moštveni tekmi. Ta je bila v celoti vredna 50.000 frankov, vendar je bila razdeljena na šest avstrijskih tekmovalcev, ki so bili prijavljeni.

Nagradni sklad posamične discipline je bil 100.000 frankov, prvo mesto je prineslo 40.000, drugo 25.000, tretje 15.000, četrto 10.000, peto 6000 in šesto 4000.