Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

Znani tekmovalec kviza pokvaril slavno Kolo sreče

doncic Ekipa24.si

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

Kralji tudi z golom Kopitarja po kazenskih strelih do zmage

Hokejisti Los Angelesa so davi v ligi NHL vknjižili novo zmago in po kazenskih strelih ugnali Anaheim z 2:1. Iz kazenskega strela je zadel tudi slovenski reprezentant Anže Kopitar.

V Los Angelesu je dolgo kazalo na zmago Anaheima. Gostje so povedli v 11. minuti z golom Nicka Ritchieja in dobro branili svoj gol vse do minute in pol pred koncem rednega dela, ko je izenačil Dustin Brown in Los Angelesu zagotovil vsaj točko.

Ker tudi dodatnih pet minut igralnega časa ni prineslo spremembe, sta ekipi zmagovalca odločili z izvajanjem kazenskih strelov. Vnovič so bolje začeli gostje, saj je v prvi seriji zadel Corey Perry. V tretji seriji je izenačil Kopitar, v četrti pa je tekmo v korist Los Angelesa odločil Trevor Lewis in gostiteljem priboril še drugo točko.

Po dveh zaporednih nastopih bodo hokejisti Los Angelesa naslednja dva večera počivali, nato pa jih čaka gostovanje v Detroitu.