Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

Dragić popeljal vročico do zmage v Memphisu

Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić je v severnoameriški ligi NBA v noči na torek po srednjeevropskem času prikazal novo blestečo predstavo. S svojo ekipo Miami Heat je gostoval pri Memphis Grizzlies in z 19 točkami popeljal vročico v drugem polčasu do zmage s 107:82, še 13. za Miami to sezono ob 13 porazih.

Dragić je 19 točkam dodal še po pet skokov in podaj, sedem košarkarjev Miamija, ki so imeli iz igre skupno 56-odstoten met, v drugem polčasu pa kar 65-odstotnega, pa je doseglo vsaj po deset točk. Josh Richardson jih je k zmagi dodal 17, igralca s klopi Tyler Johnson in Bam Adebayo pa vsak po 14.

"V preteklosti smo imeli vedno težave v tretjih četrtinah. Vendar pa lahko rečem, da smo se zdaj iz tega končno nekaj naučili. Če bomo še naprej igrali na takšen način, bomo dobili še veliko tekem," je po zmagi dejal Dragić.

Grizliji so izgubili še 15. na zadnjih 16 tekmah. Marc Gasol je dosegel 19 točk, Andrew Harrison pa 16.

Košarkarje Miamija naslednja tekma čaka v noči na četrtek, ko bodo v domači dvorani gostili Portland.